Żony Hollywood 2 – nowe bohaterki w programie

Jesienią kolejna odsłona dokumentu o pięknych i bogatych Polkach zamieszkujących USA.
Do Kingi, Heleny i Evy dołączą Iwona Burnat, Helena Kolodziey i Małgosia Migdał.

Poniżej informacje o nowych uczestniczkach.

Iwona Burnat
, córka emigrantów, urodziła się w Chicago, ale rodzice z uporem zaszczepiali w niej miłość do ojczyzny i polską tradycję. Dziś jest właścicielką dwóch firm, które świadczą usługi dla psów zamożnych właścicieli. To ona dba o kreacje i wygląd czworonożnych pupili gwiazd Hollywood. A jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy celebrytów i stali bywalcy czerwonych dywanów, są najlepszą reklamą jej biznesu. Iwona, wraz ze swoim partnerem, znanym hinduskim wokalistą Reggiem Benjaminem, tworzą niezwykle barwną parę w przemyśle rozrywkowym w Mieście Aniołów.

Helena Kolodziey to charyzmatyczna bizneswoman, założycielka światowej firmy działającej w branży alkoholowej. Fanami Krol Vodki są Justin Timberlake, Brad Pitt, Tori Spelling czy Kim Kardashian. Ogromna rezydencja Heleny została kupiona od światowej sławy koszykarza, Michaela Jordana i znajduje się w najdroższej dzielnicy Los Angeles. Jej sąsiadami są m.in. Britney Spears czy George Clooney.

Ostatnią nową bohaterką „Żon Hollywood” jest Małgosia Migdał. To prawdziwa kobieta sukcesu i wielu talentów. Uznana projektantka wnętrz realizuje zlecenia dla bogatych i znanych klientów w Stanach Zjednoczonych. Ciągle rozwija swój biznes i myśli o nowych wyzwaniach. Jest szczęśliwą mamą i od 20 lat w związku z tym samym mężczyzną – Jurkiem.

A co słychać u dobrze znanych już widzom pań? Uwielbiająca luksus Kinga Korta z kochającym mężem Chetem mają poważne plany związane z… powiększeniem rodziny. Helena Deeds pokaże swoje budzące podziw inwestycje oraz nową pasję, o której do tej pory nie wspominała w programie. Z kolei Eva Halina Rich i jej rodzina spróbują kowbojskiego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *