Żony Hollywood od 13 lutego 2017. Poznajcie nowe bohaterki!

Mój ulubiony serial komediowy 😉 powraca po dłuższej przerwie.
Żony Hollywood będą emitowane od 13 lutego 2017 o 22:30.
Powrócą jedynie dwie bohaterki – Iwona Burnat (która przygotowuje wielkie wesele) i Helena Deeds.
Sześć nowych bohaterek przedstawiam poniżej.

Za tvn.pl:

Monique Lehman to światowej sławy artystka, ceniona twórczyni gobelinów, żona oficera marynarki oraz inżyniera NASA – Davida. Jest córką słynnego Papcia Chmiela. Tworzy imponujące tkaniny, prezentujące krajobrazy, ludzi i przyrodę, w nowoczesnym wydaniu. Jej przepiękne dzieła zdobią synagogi, kościoły, uczelnie i inne miejsca publiczne w całych Stanach Zjednoczonych. Razem ze swoim mężem Davidem, tylko z pozoru prowadzą poukładane życie. Z każdym odcinkiem będą odsłaniać coraz więcej ekscentrycznych i zabawnych tajemnic.

Dwie siostry, Żanet Gromadzky, specjalistka do spraw prawnych oraz konsultant imigracyjny oraz Dżoana Maloney, będąca agentką oraz rzeczoznawcą nieruchomości, to nieokiełznane wulkany energii, zwariowane poszukiwaczki przygód, zarażające swoim optymizmem wszystkich dookoła. Jednak ich życie nie do końca jest usłane różami. Obie mają za sobą nieudane małżeństwa i złamane serca. Postanowiły razem zaleczyć te rany i dzielą wspólną willę na przepięknych, malowniczych wzgórzach i poszukują prawdziwej oraz bezinteresownej miłości. Ta silna siostrzana więź jest wzruszająca, ale czasami bywa też bardzo trudna. Jak wygląda życie singielek, które cały czas wierzą w wielką miłość i wspólnie stawiają czoła przeciwnościom losu?

Dołączy do nich wybuchowa para – matka z córką. Izabela Yamagata, była modelka oraz właścicielka agencji modelingowej, a obecnie perfekcyjna pani domu to urzekająca, piękna, ale także stanowcza i wymagająca kobieta. Do swojego ogromnego domu zaprosiła dorosłą już córkę i wnuka. Niestety w przypadku tych pań, nie ma mowy o rodzinnej sielance. Gdyby porównać ich relacje do ostrej potrawy, to byłoby to najbardziej pikantne curry, jakie w życiu jedliście. Nadopiekuńczość matki spowodowana beztroską jej 30-letniej córki, rodzi wiele gwałtownych i głośnych dyskusji. A te zazwyczaj kończą się, choć nie tak szybko, cichymi dniami w ich rezydencji. Jednak tak żywiołowe temperamenty łączy tak wielka miłość, że tylko chwilę mogą trwać w milczeniu… Ale potem z naładowanymi akumulatorami rozpoczynają kolejną bitwę.

Ostatnią, nową, fascynującą osobowością, jest ekscentryczna i opływająca w luksusy żona amerykańskiego biznesmena włoskiego pochodzenia – Eva D’Angelo. Zajmuje się dzierżawą wytwornych rezydencji. Jest bardzo przywiązana do Polski i na każdym kroku podkreśla swoje korzenie. Razem z mężem są członkami wielu elitarnych klubów w Los Angeles i słyną z wystawnych przyjęć, organizowanych w swojej posiadłości. Małżonek John rozpieszcza Evę upominkami, które zdecydowanie przekraczają granice zdrowego rozsądku. Dla przykładu podamy tylko jeden z prezentów – pamiątkę z podróży, za nieco ponad milion złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *