Strona główna
Rozrywka
Tutaj jesteś
Rozrywka W jakich filmach grala Millie Bobby Brown?

W jakich filmach grala Millie Bobby Brown?

Data publikacji 26 lutego, 2024

Millie Bobby Brown to młoda, ale już niezwykle utalentowana i poważana aktorka. Co ważne, jej imię jest już dobrze znane nie tylko wśród miłośników produkcji telewizyjnych, ale również kinomanów. Jej kariera na dużym ekranie dynamicznie się rozwija, a rolami, które zdążyła już zagrać, bez wątpienia przyciągnęła uwagę fanów kina na całym świecie.

Sprawdź także: Co fajnego na Netflix?

Początki kariery Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown przyszedł na świat ostatniego dnia stycznia 2004 roku w Marbelli, a wychowała się w Bournemouth, na południowym wybrzeżu Anglii. Jako dziecko wyróżniała się od reszty rówieśników niezwykłą wyobraźnią i pewnością siebie. Już w wieku 8 lat, Brown, której rodzina przeprowadziła się do Orlando na Florydę, zaczęła pojawiać się na różnych castingach i audycjach. Swoją pierwszą rolę dostała w popularnym serialu ”Once Upon a Time in Wonderland”, w 2013 roku, gdzie zagrała postać młodej Alice. Zadebiutowała na małym ekranie również w serialu „Intruders” stacji BBC, gdzie otrzymała dość sporo pochwalnych recenzji. Wystąpiła także w znanych serialach telewizyjnych ”NCIS” i ”Grey’s Anatomy”.

„Stranger Things” – przełomowa rola Millie

Millie Bobby Brown została naprawdę zauważona dzięki serialowi „Stranger Things” produkcji platformy Netflix. To właśnie tam, odegrała swoją najbardziej ikoniczną i przełomową rolę – postać Jedenastki, dziewczynki z niezwykłymi mocami, uciekającej z tajemniczego laboratorium. Serial od samego początku zdobył wielkie uznanie zarówno wśród widzów, jak i krytyków, a rola Millie przyniosła jej kilka prestiżowych nominacji, w tym do nagrody Emmy.

Filmy kinowe z Millie Bobby Brown

Choć „Stranger Things” przyniosło jej ogromną popularność, to Millie nie skupiła się wyłącznie na telewizyjnej karierze. Dość szybko udało jej się przenieść na duży ekran, gdzie też wywarła duże wrażenie. Jej kinowy debiut miał miejsce w 2019 roku, kiedy to pojawiła się w filmie „Godzilla II: Król potworów”, gdzie zagrała główną rolę. W filmie tym, Millie zagrała postać Maddie Russell, córki dwojga naukowców, którzy próbują powstrzymać starcie gigantycznych potworów. Rok później, actorka zagrała również w kontynuacji tego filmu, „Godzilla kontra Kong”.

Inny znaczący film, w którym wystąpiła to brytyjski film „Enola Holmes” z 2020 roku, gdzie wcieliła się w główną rolę – młodszą siostrę sławnego detektywa, Sherlocka Holmesa. Film zdobył ogromne uznanie, a rola Enoli została bardzo pozytywnie przyjęta przez krytyków i widzów.

Najnowsze projekty aktorskie Millie Bobby Brown

Zdecydowanie warto śledzić karierę młodej Millie Bobby Brown, której talent nadal rośnie i rozwija się. W 2021 roku, młoda aktorka wystąpiła w filmie „Damsel”, gdzie wcieliła się w rolę księżniczki Elodie, którą chcą wydać za mąż, nie pytając o jej zdanie. Film jest obecnie w produkcji i z pewnością przyciągnie fanów fantasy i przygodówki.

Additionally, Millie has several upcoming projects that are worth keeping an eye on. She will be returning to her role in „Stranger Things” for the show’s fourth season and she’s also set to star in a science fiction film called „The Electric State”. This project is being produced by the Russo brothers, who are known for their work on Marvel films like „Avengers: Endgame”. W tym filmie, aktorka zagra główną rolę obok takich gwiazd jak Chris Evans i Julia Louis-Dreyfus.

Sumując, Millie Bobby Brown to utalentowana aktorka, której kariera jest w fazie dynamicznego rozwoju. Swoim aktorstwem zdobywa coraz szersze grono widzów i z pewnością możemy spodziewać się po niej wielu kolejnych, ciekawych ról w przyszłości.

Co kupić mamie na urodziny?

Redakcja twoje-seriale.pl

Hej! Jesteśmy pasjonatami kultury, seriali, kina, teatru, rozwijania pasji i nowych zajawek! Spędź z nami czas i poznaj świetne sposoby na rozwój swoich zainteresowań i miłe spędzenie wolnych wieczorów!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?